Kategoriler: iOS için Firefox

iOS için Firefox’un yeni sürümüyle mobil gezinti kolaylaşıyor

Firefox’un herkesçe bilinen gizlilik ve güvenlik özelliklerini mobil cihazlarınıza da taşımaya devam ediyoruz. iPhone, iPad ve iPod touch’ta daha iyi bir web gezintisi deneyimi için, iOS için Firefox’un yeni sürümünü dün yayımladık.

iOS için Firefox’ta yeni neler var?

Bugün araç takımı: Akıllı telefonunuzu kullanırken hedefe kadar hızlı ulaşmak istediğinizi biliyoruz. Firefox araç takımını Bugün ekranınıza ekledikten sonra hızlıca yeni sekme açabilir, panoya kopyaladığınız linkleri anında ziyaret edebilirsiniz.

iOS için Firefox Bugün

Şahane çubuk: Bundan sonra arama çubuğuna bir şey yazdığınızda Firefox, arama motoru sonuçlarının yanı sıra eşleşen yer imlerinizi de gösterecek.

2016-05-11-11-15-12-83dc22

Güvenlik yönetimi: Varsayılan olarak Firefox, bir web sitesinin bağlantısı güvenli olmadığını sizi uyararak bilgilerinizi korur. Güvensiz bir siteye girmek istediğinizden eminseniz Firefox artık bu uyarı mesajını geçme olanağı sunuyor.

2016-05-11-11-17-06-5e4311

Bu yeni özellikleri hemen denemek için uygulamayı App Store’dan indirebilir veya güncelleyebilirsiniz.

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40

“iOS için Firefox’un yeni sürümüyle mobil gezinti kolaylaşıyor” yazısına 6 yorum yapılmış

Yorum yazın

 1. ordu

  Kullanıyorum. Gayet başarılı ve akıcı…

  Yanıtla

 2. ibrahim

  pc xp mozillayı açamıyorum..Croma desteği kaldırıldı..Nasıl açacam Non diye bi şey geliyo ekrana ve kötü amaçlı site diyor yardımcı olurmusunuz. desteğiniz için teşekkürler

  Yanıtla

 3. espor

  Teşekkürler kullanmıyordum fakat kullanmayı düşünüyorum kısa sürede deniycem.

  Yanıtla

 4. Tagopa

  siz hızdan bahsediyorsunuz ben kulanımdan. evet daha süratli ama ne menü çubuğundaki yazıları görüyorum, ne tema değiştirebiliyorum, ne de açtığım sayfaları çubukta görebiliyorum. çubuklardaki yazılar okunmuyor. şaka gibisiniz daha iyisini yapıyoruz diye kullanımı daha zor hale getirme alanında her defasında kendinizi aşıyorsunuz. yıılardır firefox kullanıyorsum lakin bugün itibariyle artık bırakmayı düşünüyorum tebrik ve teşekkür ediyorum sizlere!

  Yanıtla

  1. Selim Şumlu

   Yeni Firefox’ta menü çubuğunu görmenizi veya tema değiştirmenizi engelleyen bir şey yok. Yaşadığınız sorunu https://support.mozilla.org/tr/questions/new adresinden bir ekran görüntüsüyle birlikte paylaşırsanız daha kolay yardımcı olabiliriz.

   Yanıtla

 5. Semih

  merhabalar yen ios uygulamasından memnun degilim eskı surumde adobe connect baglantısı ıcın otomatık olarak adobe connecte yonlendırıyordu faka bu surum yonlendırmıyor

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir